Home Müzik METALLİCA KONSERİNDE ÇALINACAK ŞARKIYA SEN KARAR VERMEK İSTER MİSİN?

0 1403

13 Temmuz Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda “Metallica By Request” dünya turnesiyle İstanbul’da konser verecek olan Metallica, müzikseverleri İstanbul konserinde çalacakları parçaları seçmeye davet ediyor!

Bilet satışı ile gelen onay e – postasının altında yer alan kodla Metallica By Request oylamasına katılmayı unutmayın!

Avrupa’da birçok farklı şehirde gerçekleşecek olan Metallica konserlerine biletini internet üzerinden alan müzikseverler, izleyecekleri konserde çalınacak şarkıları oylama hakkına sahip olacak ve Metallica’nın 30 yılı aşkın süredir kaydettiği 140′dan fazla parça ile rüyalarını süsleyen şarkı listesini oluşturabilecek. 

Birçok şehirde oylama sonucu açılış parçası olarak en çok istek alan One ve Master of Puppets ile yapan Metallica’nın geleneksel olarak 18 şarkıdan oluşan sahne şovunun, 17 şarkısı verilen bu oylar sayesinde belirlenecek. 18. şarkıyı ise oylama heyecanının dışında kalmayan Metallica ekibi, kaydettikleri yeni parçalar arasından seçecek. Metallica hayranları http://www.metallicabyrequest.com/vote/ sitesinden diğer müzikseverlerin hangi şarkılara oy verdiğini ve oylama sonuçlarına ulaşabilecek..

Bilet Fiyatları
Black Ayakta – 175 TL.
Tribün 1 – 340 TL.
Tribün 2 – 295 TL.
Silver Ayakta – 500 TL.

Yorum Yok