Home Sinema 6 HAZİRAN VİZYON FİLMLERİ

0 933

Yağmurlu, kapalı, serin  ama herşeye rağmen keyifli bir Cuma sabahından herkese kucak dolusu sevgiler..

Bu hafta sinemakolikleri çok sevindirecek bir vizyon var. Her yaşa ve zevke hitap eden tam 10 yeni film sizleri bekliyor. İşte haftanın vizyon film fragmanları ve açıklamaları. Sanatla içinizi ısıtan bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi seyirler…

Yarının Sınırında

Uzaylıların dünyaya saldırması üzerine dünyadaki ordular birleşir ve uzaylılara karşı savaşmaya başlar. Bill Cage, hiç savaşmamış tecrübesiz bir kumandandır ve kendisine intihar görevi verilir. Daha ilk hamlede öldürülen Cage, dirilip tekrar dünyaya gelir ve kendisini sürekli ölüp dirildiği bir zaman döngüsünün içinde bulur. Bu sayede sürekli aynı gün içerisinde dirilip geri dönerek her seferinde daha güçlü bir şekilde mücadele edecektir.

Kardeşim İçin

İki kardeş olan Russell ve Rodney, küçük bir kasabada yaşamaktadırlar. Günün birinde Rodney gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve Russell da büyük bir yanlışlık neticesinde hapse düşer. Russell özgürlük ve adalet uğruna hayatının mücadelesini vermek zorundadır.

Tamaya İfrit

Bin 200 yıl önce etkisiz hale getirilmiş bir ifrit olan Tamaya, bir kolyenin içine hapsedilmiştir. Bu kolye bir polis baskını sonucu ortaya çıkar ve komiser Buket kolyeyi ele geçirir. Ve işte korku dolu dakikalar bu andan sonra başlar, ifrit serbest kalmıştır…

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

Ürkek bir çiftçi olan Albert, kasabaya yeni taşınan gizemli kadına aşık olunca silahlı çatışmalardaki ürkek ve beceriksiz hali gider, yerine cesur bir adam gelir. Fakat kadının belalı kocası kasabaya doğru yola çıkmıştır ve çiftten intikam almayı planlıyordur.

Suç Şehri Zulu

Güney Afrika’ya illegal bir maddenin girişiyle beraber oluşan ırkçı bir katliam ile ilgili soruşturmada görevlendirilen polisler Ali Sokhela ve Brian Epkeen’in başından geçenleri anlatıyor.

Aşkta Yanlış Yoktur

Bulaşıkçı Leo, bir düğün gününde evlenmek üzere olan geline aşık olur ve macera başlar…

Oz Efsanesi

Dorothy Kansas’a dönmüştür ve büyük bir kasırga sonrası Kansas’ın darmadağın bir halde olduğunu, kasabalıların evlerini terk etmeye başladığını görür. Fakat daha sonra aniden Oz’a geri gönderilir çünkü eski dostlarının ve Oz halkının yardıma ihtiyacı vardır.

Paris’te Bir Haftasonu

Yaşlı bir İngiliz çift, aşklarını tazelemek için yıllar sonra balayından beri gitmedikleri Paris’e giderler.

Yüksek Risk

Filmde, genç mahkum Eric’in öyküsü anlatılıyor. Eric genç olmasına rağmen, aşırı şiddete eğiliminden dolayı, yetişkin hükümlülerin kaldığı bir hapishaneye nakledilir. Aynı zamanda babasının da gün doldurduğu bu hapishanede kendini gardiyanlardan koruması, diğer tutuklularla işbirliği yapması ve hatta babasıyla yüzleşmesi gerekecektir. Onu yok etmeye yemin etmiş birtakım güçler de bu dört duvarın içindedir!

 

Yorum Yok