Home Sinema 13 HAZİRAN VİZYON FİLMLERİ

0 1633

Yaz ile haftasonu coşkusunun harmanlandığı güzel bir Cuma gününden herkese kucak dolusu sevgiler…

Bu hafta vizyonda 5 yeni film var. İşte haftasonunuzu değerlendirmeniz için beğeneceğinizi umduğumuz haftanın vizyon film fragmanları ve açıklamaları. Keyifli ve sanat dolu bir hafta olsun. İyi seyirler…

Kış Uykusu

Film, artık emekliye ayrılmış ve emeklilik günlerini geçirmek üzere Orta Anadolu’nun küçük bir şehrine taşınan ve burada bir otelde çalışmaya başlamış eski bir oyuncu olan Aydın’ın, eşi ve kardeşi ile sorunlu ilişkisini anlatıyor.

Karışık Aile

Hikayedeki çiftin ilk buluşması kötü geçmiştir ancak daha sonra kendilerini bir Afrika tatilinde mecburen yeniden bir araya gelmiş olarak bulurlar.

Muppetlar Aranıyor

Dünya turnesine çıkan Muppetlar, kendilerini Kermit’e benzeyen birisi tarafından yönetilen bir Avrupalı mücevher hırsızı grubunun içinde bulurlar.

Locke

Tam bir aile babası ve başarılı bir kariyer sahibi Ivan Locke bir gün, onca emek verdiği hayatını alt üst edecek bir telefon alır ve tüm bu düzeni tehdit edecek olaylar silsilesi başlar…

Tutturamayanlar

O – Land adlı bir ülkede, bilinmeyen bir zamanda geçen kara mizah türündeki hikayede, beraber yaşayan dört ev arkadaşının hayatı anlatılıyor. Tutturamayanlar, bu dört arkadaşın hayatı üzerinden modern hayatın ve sistemin getirdiği sorunları irdeliyor.

 

Yorum Yok